Nasıl Randevu Alınır?
20 Ocak 2022


time.png  lokasyon.png  steteskop.png  neyimvar.png 

Hızlı Randevu

 

En Yakın Hastane

 

İstediğiniz Doktor

 

Neyim var?

 Mobil uygulama, Web ve Alo182 Randevu hattından istediğiniz hekime anında randevu alabilirsiniz. Mobil Uygulama ve Web üzerinden konum bilgilerinizi paylaşarak size en yakın hastaneyi bulabilirsiniz.   MHRS üzerinde istediğiniz doktora randevu almak sizin elinizde. Şikayetinizi girip size özel tanı önerileri ve poliklinik randevusu alabilirsiniz. 


ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu alabilirsiniz.
MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz. 

Web'den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise "Randevu Al" butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan "Üye Ol" seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle yada e-Devlet girişi ile istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.
MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.